VILETTA CLASSICA II

Wrocław, Krzyki ULICA Jarzynowa

oferta nr: 2013/0185


Viletta Classica II zdecydowanie wyróżnia się na tle zabudowy mieszkalnej Wrocławia. Ten wyrafinowany projekt nawiązuje do najlepszych wzorców zaczerpniętych z historii architektury. Klasyczna forma budynków czerpie inspiracje ze znanych budowli antyku.

Całość dopełniają eleganckie detale architektoniczne. Jasny koloryt przywodzi na myśl biel marmurów, zaś fantazyjnie gięte balustrady portfenetrów nadają lekkości bryłom budynków. Wszystko to sprawia, iż inwestycja zyskuje prestiżowy charakter willi renesansowej, położonej w obrębie metropolii. Solidna konstrukcja budynków kryje w sobie nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, które z łatwością mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Na parterze w obrębie budynku zaprojektowany został obszerny dwustanowiskowy garaż. Duży, zaciszny ogród na tyłach posesji pozwala na relaks w otoczeniu zieleni. Lokalizacja Viletta Classica II, położona na wrocławskim osiedlu Krzyki - Ołtaszyn, to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Krzyki jako dzielnica słynąca z eleganckiej zabudowy willowej, otoczonej starodrzewem wybierana jest jako miejsce do życia przez ludzi ceniących prywatność oraz piękno architektury.

Kompleks Viletta Classica II położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dzięki bliskości, zielonych terenów oraz bardzo dobrej komunikacji z centrum miasta jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu. Standard wykończenia.

Każdy z domów w kompleksie Viletta Classica II zostanie oddany do użytku w tzw. stanie deweloperskim. Oznacza to kompletne instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz gazowe. Wylewki na podłogach oraz tynki na ścianach. Każdy moduł posiadać będzie kocioł dwufunkcyjny, bramę garażową starowaną pilotem. Na parterze w oknach zamontowane zostaną rolety, w oknach tarasowych sterowane elektrycznie.

opiekun oferty

Kamila Kunc

tel.: 71 79 666 72
tel. kom.:514 70 66 81
k.kunc@iglica.pl

Pobierz inwestycję Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Zobacz więcej zdjęć
Lokalizacja inwestycji
Kontakt

Podobne inwestycje

Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.