Iglica Nieruchomości świadczy usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości prowadzimy w sposób skuteczny i gwarantujący bezpieczeństwo Stron. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, wprowadzamy zmiany , zwiększamy efektywność w działaniu. Pracujemy intensywnie aby dać naszym Klientom rynkową przewagę.

Pracujemy na rzecz osób prywatnych, firm, instytucji. Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Z dużym powodzeniem współpracujemy z deweloperami. Doradzamy na każdym etapie realizacji projektów mieszkaniowych zapewniając szeroki zakres usług i wysoką skuteczność.

O jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie naszych Klientów. Legitymujemy się referencjami od osób prywatnych oraz wielu polskich i międzynarodowych firm, które korzystają z naszych usług. Ponad 50% Klientów przychodzi do nas z polecenia.


Sprzedaż nieruchomości krok po kroku


Zleć nam sprzedaż nieruchomości

Zleć nam sprzedaż Swojej nieruchomości


Sprzedajemy nieruchomości od 15 lat. Naszą reputację budują pozytywne opinie Klientów, na rzecz których pracujemy. Jesteśmy znani z naszej dbałości o szczegóły i ponad przeciętnej jakości obsługi Klienta. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi.
Lokalizacja

Poszukiwanie nieruchomości


Dodatkowe wymagania:

Dane kontaktowe:

Dane kontaktowe:
Polub nas na Facebooku!


Zapraszamy na nasze profile na Facebook gdzie prezentujemy aktualności z życia firmy oraz informacje z rynku nieruchomości, Wrocławia i ciekawostki związane z architekturą