zdjęcie
STAJENNA APARTAMENTY
  • Opis
  • Galeria
  • Mieszkania
 

Wrocław, Krzyki

STAJENNA APARTAMENTY

BUDYNEK
Stajenna Apartamenty to ekskluzywny budynek, który swoją bryłą nawiązuje do klasycznych rezydencji o ponadczasowym charakterze. Doskonale wpisuje się w willową zabudowę otoczenia, jest jego naturalnym uzupełnieniem i ozdobą. Stajenna Apartamenty to kameralna inwestycja mieszkaniowa z 11 wyjątkowymi apartamentami, stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ludziach, którzy nie uznają kompromisów, cenią swoją prywatność, bezpieczeństwo oraz piękno klasycznej architektury. Najwyższy komfort i poziom bezpieczeństwa zapewni mieszkańcom m.in. reprezentacyjny hall, cichobieżna winda, drzwi antywłamaniowe, garaż podziemny oraz monitoring całej nieruchomości.

APARTAMENTY
Każdy z przestronnych i nowoczesnych apartamentów kompleksu został przygotowany z dbałością o detale i zgodnie z najwyższymi standardami sztuki budowlanej. Do wykończenia wnętrz zastosowano najbardziej luksusowe materiały i elementy wyposażenia. Wśród nich naturalny kamień i egzotyczne drewno Meranti z elementami rzeźbionymi. Realizując budowę apartamentowca wykorzystano wyłącznie produkty najwyższej jakości, takich renomowanych producentów jak Schindler, Legrand, De Dietrich czy Hörmann.

LOKALIZACJA
Budynek usytuowany jest w zacisznej uliczce – Stajenna 4, będącej częścią bezpiecznego i najbardziej zielonego zakątku dzielnicy Krzyki, w bezpośredniej bliskości parków (Park Południowy, Skowroni, Kleciński) oraz atrakcyjnego terenu rekreacyjnego Partynice, jednocześnie zapewniające komfortową łączność z centrum miasta i galeriami handlowymi. www.stajenna.pl

SZCZEGÓŁY

Lokalizacja
Wrocław,   Krzyki,   Stajenna
Piętro
od 0 do 2
Cena
od 292 734 do 594 915
Pokoje
od 1 do 4
Metraż
od 37 do 104
Cena m2
od 5700 do 7800
Garaż
tak
Basen
nie
Tarasy
nie
Klimatyzacja
nie

CENA

Cena / PLN
292 734 - 594 915
Cena / EUR
69 182 - 140 598


Dowiedz się więcej, wypełnij formularz:

1) Wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
2) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.


Uwaga:
Prezentowane w serwisie iglica.pl nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego,a wyłącznie propozycję mogącą stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w określonym zakresie.
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY
STAJENNA APARTAMENTY
OPIEKUN OFERTY

Krzysztof Jabłoński
tel.: (71) 79 66 600
tel. kom.: 717966600
e-mail: k.jablonski@iglica.pl
POŚREDNIK ODPOWIEDZIALNY

Krzysztof Jabłoński
Nr licencji 2404
MANAGER BIURA

Kamila Kaczorowska
tel.: +48 (0)71/79 666 00
tel. kom.: +48 514 706 681
e-mail: k.kaczorowska@iglica.pl

Wypełnij poniższe pola