zdjęcie
QUADRINI
  • Opis
  • Galeria
  • Mieszkania
 

Wrocław, Krzyki

"Inwestycja Quadrini" to kameralny zespół 16 mieszkań willowych, rozlokowanych symetrycznie w kompleksie czterech eleganckich budynków. W modernistycznej architekturze Quadrini, inwestorzy zwrócili szczególną uwagę na dobór najwyższej jakości materiałów oraz zadbali o wykończenie i detal, dzięki czemu całość prezentuje się nowocześnie i estetycznie, choć przywodzi na myśl klasyczne wille.

Każdy z 16 dostępnych lokali posiada niezależne wejście, a mieszkania na parterze również własny ogród. Z podziemnego parkingu na poziom 0 wjedziemy windą. Te przestronne, słoneczne mieszkania to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezależności i prestiżu z łatwym dojazdem do centrum Wrocławia.

Oferujemy Państwu eleganckie i funkcjonalne mieszkania willowe położone w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Mieszkania wykończone są w wysokim standardzie - z videodomofonami, roletami, drzwiami antywłamaniowymi. Każde z nich posiada balkon bądź taras połączony z ogródkiem. Ogrodzony teren wokół zagospodarowany jest w funkcjonalny oraz przyjemny dla oka sposób. Z podziemnego garażu, w którym znajdują się dedykowane miejsca postojowe i obszerne komórki lokatorskie, możemy przeszkloną windą dostać się na poziom wejść do mieszkań.

Niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja, a także korzystna komunikacja i łatwy dojazd do centrum miasta dzięki obecności ulic Borowskiej oraz Świeradowskiej i alei Armii Krajowej. Wrocławski Rynek od inwestycji dzielą jedynie cztery kilometry. Ulica Grota Roweckiego oraz aleja Armii Krajowej zapewniają dostęp do obwodnicy śródmiejskiej i autostrady.

SZCZEGÓŁY

Lokalizacja
Wrocław,   Krzyki,   Pirenejska
Piętro
od 0 do 1
Cena
od 667 655 do 727 056
Pokoje
od 4 do 4
Metraż
od 84 do 94
Cena m2
od 6450 do 6450
Garaż
tak
Basen
nie
Tarasy
tak
Klimatyzacja
nie

CENA

Cena / PLN
667 655 - 727 056
Cena / EUR
157 789 - 171 828


Dowiedz się więcej, wypełnij formularz:

1) Wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
2) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.


Uwaga:
Prezentowane w serwisie iglica.pl nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego,a wyłącznie propozycję mogącą stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w określonym zakresie.
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY
QUADRINI
OPIEKUN OFERTY

Kamila Kunc
tel.: (71) 79 66 600
tel. kom.: 514706681
e-mail: k.kunc@iglica.pl
POŚREDNIK ODPOWIEDZIALNY

Krzysztof Jabłoński
Nr licencji 2404
MANAGER BIURA

Kamila Kaczorowska
tel.: +48 (0)71/79 666 00
tel. kom.: +48 514 706 681
e-mail: k.kaczorowska@iglica.pl

Wypełnij poniższe pola