zdjęcie
MIKMAK HOUSE
  • Opis
  • Galeria
  • Mieszkania
 

Wrocław, Krzyki

Awangardowa architektura, niepowtarzalny charakter, bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i Parku Klecińskiego! MIKMAK House to jedna z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych ostatnich lat, wielokrotnie doceniana w prestiżowych konkursach architektury.

Każdy z szesnastu unikatowych domów, wyróżnia indywidualny kształt, układ wnętrz i funkcjonalność. Łączy je jednolita kolorystyka elewacji wykonanej ze szlachetnej blachy elewacyjnej w kolorze szaro-niebieskim, która mieni się barwami dnia i zmieniających się pór roku. Inteligentne rozwiązania, dbałość o detal oraz ponadprzeciętna jakość wykonania podkreślają status i bezkompromisowe wymagania mieszkańców.

Imponujące przeszklenia zapewniają panoramiczny widok na park i dużo światła dziennego w pieszczeniach. Otwarta przestrzeń mieszkalna daje możliwość realizacji najbardziej ambitnych i ciekawych aranżacji wnętrz, odpowiadających potrzebom rodzin z dziećmi jak i dla żyjących w biegu profesjonalistów.

Parter tworzą strefa wejściowa wraz z kuchnią od strony ulicy a od strony południowo wschodniej pokój dzienny z wyjściem na duży taras i ogródek. Piętro to naturalna część nocna mieszcząca sypialnie, łazienki, garderobę. W wybranych domach do dyspozycji jest dodatkowo poziom użytkowego poddasza. Kondygnacja podziemna oprócz garażu, który pomieści dwa duże samochody i rowery dla całej rodziny, znajduje się pomieszczenie pralni i kotłowni oraz miejsce do wykorzystania na domowe SPA.

Inwestycja została zrealizowana z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów budowlanych weryfikowanych pod kątem najwyższej jakości,każdy z domów posiada osobną księgę wieczystą wolną od obciążeń hipotecznych.


Poznaj MikMakHOUSE! Zapraszamy na prezentację!

IGLICA NIERUCHOMOŚCI PROWADZI BIURO SPRZEDAŻY INWESTYCJI MIKMAK HOUSE.
WYNAGRODZENIE BIURA W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY.
 

SZCZEGÓŁY

Lokalizacja
Wrocław,   Krzyki,   Wałbrzyska
Piętro
od 0 do 3
Cena
od 825 000 do 935 000
Pokoje
od 3 do 5
Metraż
od 119 do 160
Cena m2
od 0 do 0
Garaż
tak
Basen
nie
Tarasy
tak
Klimatyzacja
nie

CENA

Cena / PLN
825 000 - 935 000
Cena / EUR
193 000 - 218 733


Dowiedz się więcej, wypełnij formularz:

1) Wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
2) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.


Uwaga:
Prezentowane w serwisie iglica.pl nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego,a wyłącznie propozycję mogącą stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w określonym zakresie.
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY
MIKMAK HOUSE
OPIEKUN OFERTY

Dagmara Dobrowolska
tel.: 71 79 666 76
tel. kom.: 514706684
e-mail: d.dobrowolska@iglica.pl
MANAGER BIURA

Kamila Kaczorowska
tel.: +48 (0)71/79 666 00
tel. kom.: +48 514 706 681
e-mail: k.kaczorowska@iglica.pl

Wypełnij poniższe pola